FAQ

Cena

Panenky vyrábíme ručně a s láskou, každá panenka od nás je originál!

Po zaslání objednávky si prohlédneme Vašeho papírového hrdinu a v co nejkratší době Vás budeme kontaktovat s kalkulací panenky. Až po odsouhlasení ceny začneme panenku vyrábět.

Naše ceny se pohybují v rozmezí od 800 Kč do 1 600 Kč vč. DPH + poštovné, v závislosti na náročnosti zpracování a počtu detailů v kresbě papírového hrdiny. Pravdou je, že menší velikost panenky neznamená nižší cenu. Menší panenky bývají zpravidla náročnější na detail.

K vyjádření Vašeho přání (přibližná velikost panenky, věnování, zaslání na jinou adresu...) nebo přidání popisu k obrázku pro lepší představu využijte políčko POZNÁMKA v objednávkovém formuláři.

Poštovné

Poštovné v rámci ČR činí 120 Kč.
Poštovné na Slovensko činí 250 Kč.

Doprava

Balík s panenenkou Vám na určenou adresu přiveze společnost Geis nebo Česká pošta. Před odesláním Vám zašleme mail s datem odeslání a cenou dobírky.

Samozřejmě odesíláme také na Slovensko.

Platba

Platba probíhá hotově při převzetí panenky.

Jak dlouho trvá výroba panenky?

Snažíme se, aby hotová panenka k Vám domů dorazila nejpozději do 3 týdnů. Při delší dodací lhůtě Vás budeme neprodleně informovat mailem.

Jak bude panenka veliká?

Velikosti panenek se liší. Některým sluší být menší a jiným zase větší - vkládáme do nich naše kreativní já. Nejčastěji ale panenky vyrostou do cca 30 - 50 cm (výška nebo šířka). Samožejmě rádi se necháme inspirovat Vaší představou v poznámce u objednávky.