FAQ

Cena

Panenky vyrábíme ručně a s láskou, každá panenka od nás je originál!

Po zaslání objednávky si prohlédneme Vašeho papírového hrdinu a v co nejkratší době Vás budeme kontaktovat s kalkulací panenky. Až po odsouhlasení ceny začneme panenku vyrábět.

Naše ceny se pohybují v rozmezí od 800 Kč do 1 600 Kč vč. DPH + poštovné, v závislosti na náročnosti zpracování a počtu detailů v kresbě papírového hrdiny. Pravdou je, že menší velikost panenky neznamená nižší cenu. Menší panenky bývají zpravidla náročnější na detail.

K vyjádření Vašeho přání (přibližná velikost panenky, věnování, zaslání na jinou adresu...) nebo přidání popisu k obrázku pro lepší představu využijte políčko POZNÁMKA v objednávkovém formuláři.

Poštovné

Poštovné v rámci ČR činí 120 Kč.

Dobírka ČR činí + 30 Kč k poštovnému

Poštovné na Slovensko činí 250 Kč.

Doprava

Balík s panenenkou Vám na určenou adresu přiveze společnost Česká pošta. Před odesláním Vám zašleme mail s datem odeslání.

Panenku je možné uhradit bankovním převodem před odesláním a nebo na dobirku při převzetí na poště.

Samozřejmě odesíláme také na Slovensko.

Platba

Platba probíhá hotově při převzetí panenky nebo bankovním převodem před odesláním panenky.

Jak dlouho trvá výroba panenky?

Snažíme se, aby hotová panenka k Vám domů dorazila nejpozději do 3 týdnů. Při delší dodací lhůtě Vás budeme neprodleně informovat mailem.

Jak bude panenka veliká?

Velikosti panenek se liší. Některým sluší být menší a jiným zase větší - vkládáme do nich naše kreativní já. Nejčastěji ale panenky vyrostou do cca 30 - 50 cm (výška nebo šířka). Samožejmě rádi se necháme inspirovat Vaší představou v poznámce u objednávky.